HAKKIMIZDA

Bölgesinde büyüme hedefleri olan, elektrik malzemesi satıcıları ile işbirliği yaparak pazar payını artırmaya devam eden Konya Enerji 1980 yılında kuruldu.

 

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyi markalarını bünyesinde barındıran Konya Enerji elektrik malzeme ihtiyaçlarında Türkiye genelinde ilk akla gelen isim olma yolunda ilerliyor.

 

Elektrik malzemeleri toptan satış faaliyetinde bulunan Konya Enerji, önem arz eden ürün gruplarında tedarikçilerinin en yüksek cirolu ilk üç müşterisi içinde yer almaya devam ediyor. Bu ekonomik gücü Türkiye geneline rekabet edici şartlarda hizmet sunabilmesini sağlıyor.

 

Konya Enerji’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almakta. 

Bugün toplamda 6000 m2’yi aşan depo alanı ve 67 çalışanıyla Türkiye geneline elektrik malzemeleri satış hizmeti veren bir yapıya ulaşan Konya Enerji’nin başlıca tedarikçileri Schneider Elektrik, Hes Kablo, Astor Trafo, Ulusoy Elektrik, ABB Trafo, Siemens gibi sektöre yön veren büyük firmalardan oluşmaktadır.

 

Tarihçe

1980 - 1997 yılları arası adi ortaklık olarak faaliyetlerine devam eden Konya Enerji, 1998 yılından sonra da aile şirketi olarak KONYA ENERJİ ELK. MALZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ismi ile çalışmasına devam etti. 1998 yılında Karaman’da ilk şubesini açtı. 2004 yılında da Büsan Organize Sanayisi' ne açtığı ikinci şubesini, bir yıl sonra 2005 yılında merkez mağazası yapmıştır.

 

KURUMSAL

SENİ UNUTMAYACAĞIZ

Kurucumuz Yakup Ünal için hazırladığımız sayfaya göz atabilirsiniz.

DEVAMI

1980’DEN BUGÜNE ELEKTRİK ENERJİSİNİ YAŞAM ENERJİSİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ